GMINNE


PRZEDSZKOLE W ŁASZCZOWIE

Raport dostępności        RODO          tel: (84) 66 11 530

 

 

      Aktualne wydarzenia

                                                                                                                                Lublin, 1 czerwca 2021 roku

 

                                                                                                                                   Drodzy Uczniowie i Wychowankowie

                                                                                                                             szkół, przedszkoli i placówek

                                                                                                                             województwa lubelskiego

 

 

         Pierwszego  dnia   czerwca   obchodzimy   Dzień   Dziecka   -   Wasze   święto,   jedno z najradośniejszych  w całym  roku. Z tej okazji wszystkim  dzieciom życzę uśmiechniętych    i wspierających dorosłych, bezpiecznego i kochającego domu, przyjaznej i inspirującej szkoły, oddanych i wiernych kolegów.

        Niech na drodze do dorosłości towarzyszą Wam mądrzy przewodnicy a Wasze dzieciństwo  będzie  czasem  wzrastania  w  radości  i  miłości,   okresem  pełnym  inspiracji    i ciekawych doświadczeń. Osiągajcie sukcesy i spełniajcie marzenia! Oby każdy dzień był dla Was fascynującą przygodą a kiedy przyjdzie pora mierzenia się z przeciwnościami lub dopadnie Was smutek – pamiętajcie, że to dla Was ktoś wymyślił lody i czekoladę

                                                                                                         Z serdecznymi pozdrowieniami

                                                                                                         Lubelski Kurator Oświaty