GMINNE


PRZEDSZKOLE W ŁASZCZOWIE

Raport dostępności        RODO          tel: (84) 66 11 530

 

 

      Aktualne wydarzenia

zaproszenie na webinarum

Wydawnictwo Nowa Era serdecznie zaprasza na spotkanie online  
– przekaż rodzicom!

Jak w czasie pandemii przetrwać w domu z dziećmi i pracą?

16.04.2020 r., godz. 15:00

Aby wziąć udział w webinarium wystarczy kliknąć poniższy link:

PRZEJDŹ DO TRANSMISJI

Webinarium poprowadzi:

Anna Tulczyńska

Psycholog, certyfikowana psychoterapeutka poznawczo behawioralna, socjoterapeutka. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej. Ukończyła studia na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego – specjalizację z Psychologii Wychowawczej i Psychoterapii. Zajmuje się terapią indywidualną dzieci i młodzieży. Prowadzi szkolenia dla rodziców i rad pedagogicznych różnorodnych placówek oświatowych. Od 20 lat związana z jednym z warszawskich liceów, gdzie zajmuje się opieka psychologiczną nad uczniami, jest też koordynatorką i autorką programu szkolnego tutoringu,

 aneta

 

 Program webinarium:

  • Czy kryzys może nas czegoś nauczyć?
  • Stwórzmy sobie nową normalność
  •  Jak pracować i uczyć się z domu.
  • Współpraca z dziećmi w różnym wieku.
  • O koncentracji i motywacji.
  • Jak dbać o siebie, bliskich i wspólne relacje.

 

Certyfikat uczestnictwa

Certyfikat potwierdzający Twój udział w szkoleniu do pobrania w trakcie trwania webinarium.

PRZEJDŹ DO TRANSMISJI