PRZYWOZY OD 2 WRZEŚNIA 2022 r. NA ROK SZKOLNY 2022/2023
|
|
|
|
|
7:00 |
I AUTOBUS MURATYN |
II AUTOBUS 7:15 PUKARZÓW KOL. |
III AUTOBUS 6:50 ZIMNO |
IV AUTOBUS 7:00 KMICZYN |
7:15 |
NADOLCE |
7:20 PUKARZÓW PGR |
6:55 RATYCZÓW I |
7:10 STENIATYN |
7:20 |
MAŁONIŻ |
7:30 ŁASZCZÓW SZKOŁA |
7:00 ŻERNIKI I |
7:20 PODHAJCE |
7:25 |
WÓLKA PUKARZOWSKA |
|
7:05 RATYCZÓW II |
7:25 DOBUŻEK |
7:30 |
GRODYSŁAWICE KOL. |
|
7:10 PODLODÓW |
7:30 ŁASZCZÓW SZKOŁA |
7:35 |
GRODYSŁAWICE |
|
7:20 PIENIANY |
|
7:45 |
SZKOŁA ŁASZCZÓW |
|
7:25 WOLA GRÓDECKA |
|
|
7:27 WOLA GRÓDECKA KOL. |
|
||
7:30 HOPKIE KOL. |
|
|||
7:33 HOPKIE |
|
|||
7:35 ZIMNO |
|
|||
7:40 ZIMNO SZKOŁA |
|
|||
7:45 ŁASZCZÓW SZKOŁA |
|
ODWÓZ OD 2 WRZEŚNIA 2022 r. NA ROK SZKOLNY 2022/2023
|
|
|
|
12:40 |
I AUTOBUS ŁASZCZÓW SZKOŁA |
II AUTOBUS 12:40 ŁASZCZÓW SZKOŁA |
III AUTOBUS 12:40 ŁASZCZÓW SZKOŁA |
12:55 |
MURATYN |
12:45 ZIMNO SZKOŁA |
12:45 PODHAJCE |
13:10 |
NADOLCE |
12:50 RATYCZÓW I |
12:50 STENIATYN |
13:15 |
PUKARZÓW PGR |
12:53 ŻERNIKI I |
13:00 KMICZYN |
13:20 |
PUKARZÓW KOL. |
12:55 RATYCZÓW II |
13:10 DOBUŻEK |
13:25 |
WÓLKA PUKARZOWSKA |
13:00 PODLODÓW |
|
13:30 |
GRODYSŁAWICE KOL. |
13:05 PIENIANY |
|
13:35 |
GRODYSŁAWICE |
13:10 WOLA GRÓDECKA 13:15 WOLA GRÓDECKA KOL. 13:20 HOPKIE KOL. |
|
|
|
13:25 HOPKIE |
|
|
|
13:30 ZIMNO KOL |
|