Lista dzieci grupa I
Wychowawca: Pani Anna Koper
-
Bednarski Franciszek
-
Bednarski Michał
-
Byś Dominik
-
Drąszcz Wiktor
-
Jarszak Nikodem
-
Karwański Jakub
-
Kowalik Garbriel
-
Kowalik Sebastian
-
Koza Filip
-
Kozłów Zuzanna
-
Łagowski Michał
-
Niedźwiedź Alan
-
Ogryzko Hanna
-
Olech Maja
-
Ozimek Tomasz
-
Pisowicz Maciej
-
Skowroński Karol
-
Socka Jowita
-
Szopa Marcel
-
Warmiński Hubert
-
Wawrzusiszyn Oliwia
-
Wawrzusiszyn Przemysław
-
Zielonka Malwina
-
Zwolan Szymon
-
Zyza Aleksandra
Lista dzieci grupa II
Wychowawca: Pani Dorota Kawka
-
Adamczuk Nina
-
Bałka Łucja
-
Bilewicz Zuzanna
-
Bodeńko Lena
-
Byś Zuzanna
-
Chmielewski Michał
-
Dorota Eryk
-
Dydiok Antonina
-
Huk Zofia
-
Huńko Kacper
-
Iżyński Tymon
-
Kłos Martyna
-
Kyć Mikołaj
-
Łysiak Tomasz
-
Mielniczuk Miłosz
-
Nowoświat Magdalena
-
Piróg Aleksander
-
Rorat Hanna
-
Stachurski Kacper
-
Strójwąs Zofia
-
Swatowski Aleksander
-
Szopa Kacper
-
Wronka Amelia
Lista dzieci grupa III
Wychowawca: Pani Mirosława Tucka
-
Bednarz Szczepan
-
Błachuta Mateusz
-
Droździel Antoni
-
Ferenc Karina
-
Gardzioła Kacper
-
Głuszek Julia
-
Grądkowski Leon
-
Habit Ksawery
-
Karczmarczyk Laura
-
Kędziora Zofia
-
Korczyńska Anna
-
Kowalik Emilia
-
Motyl Laura
-
Muca Zofia
-
Nowosad Zofia
-
Piętak Marcel
-
Rorat Gabriela
-
Rosperska Marcelina
-
Sawa Jan
-
Steciuk Anastazja
-
Seń Karol
-
Tomaszewska Julia
-
Tucka Aniela
-
Wolski-Rzewuski Gabriel
-
Zyza Zofia
Lista dzieci grupa IV
Wychowawca: Pani Elżbieta Dziki
-
Adamczuk Igor
-
Baj Hanna
-
Borkowski Adrian
-
Byś Lena
-
Byś Przemysław
-
Dobosz Jakub
-
Dydiok Zuzanna
-
Garbacz Lena
-
Huk Hanna
-
Karwan Karol
-
Klimczak Kaja
-
Knap Karol
-
Łagowski Szymon
-
Łyta Julia
-
Nowosad Marcel
-
Nowoświat Karol
-
Padrak Leonard
-
Piróg Wiktor
-
Piwko Izabela
-
Sochan Patrycja
-
Sikora Emilia
-
Trumiński Marcel
-
Wąsiura Julia
-
Wojciechowski Jakub
-
Zubiak Justyna
Lista dzieci grupa V
Wychowawca: Pani Justyna Bednarska
-
Banach Łukasz
-
Borowiak Łucja
-
Brzezicki Adam
-
Brzezicki Kacper
-
Chudyga Martyna
-
Engel Natan
-
Gardiasz Emilia
-
Grzeszata Amelia
-
Kłyż Martyna
-
Koza Aleks
-
Kuropatnicka Kamila
-
Nazar Maksymilian
-
Niedźwiedź Paula
-
Oleszko Oliwia
-
Ozimek Maja
-
Piasecki Filip
-
Puchalska Oliwia
-
Seń Aniela
-
Swatowska Martyna
-
Wasyluk Sebastian
-
Wawrzusiszyn Łucja