GMINNE


PRZEDSZKOLE W ŁASZCZOWIE

 RODO              tel: (84) 66 11 530

 

 

      Aktualne wydarzenia

Nowa Era
 
Pobierz grafikę i zobacz co przygotowaliśmy dla Ciebie
 
Wydawnictwo Nowa Era serdecznie zaprasza na spotkanie online:
Pobierz grafikę i zobacz co przygotowaliśmy dla Ciebie
SUPER HEROES - przedstawiamy kurs
dla sześciolatków
 
04.06.2020 r., godz. 18:00
 
Potwierdź swoją obecność do dnia 03.06.2020 r.
 
ZAPISZ SIĘ TUTAJ Pobierz grafikę
 
Webinarium poprowadzą:
 
Edyta Pikulska
od kilkunastu lat lektor języka angielskiego. Prowadzę szkołę językową, tworzę materiały edukacyjne, od kilku lat związana z wydawnictwem Nowa Era współautorka nowej serii dla zerówek Super Heroes. Prywatnie miłośnik podróży, tych małych i dużych.
 
 
Pobierz grafikę i zobacz co przygotowaliśmy dla Ciebie
Ewa Kołakowska
od ponad 15 lat lektorka języka angielskiego, metodyk w szkole językowej, od kilku lat związana z wydawnictwem Nowa Era jako autorka materiałów edukacyjnych i współautorka nowej serii „Super Heroes” dla zerówek. Prywatnie - pasjonatka psów i gry na ukulele.
 
 
 
 
Opis webinarium:
 
Uchylamy rąbka tajemnicy: nowy kurs Super Heroes dla zerówek.
 
Kurs inny niż wszystkie, ale dlaczego?
 
Nauczycielu, nie jesteś sam - rozwiązania niezbędne dla nauczyciela XXI wieku.
 
Certyfikat uczestnictwa
 
Certyfikat potwierdzający Twój udział w szkoleniu do pobrania w trakcie trwania webinarium.
Do webinarium pozostało:
 
dynamiczna grafika
 
ZAPISZ SIĘ TUTAJ Pobierz grafikę
 
 
Pobierz grafikę
Napisz do nas
 
Pobierz grafikę
Centrum kontaktu
801 88 10 10
Facebook Youtube Twitter
 
 
 
 
Jeśli nie chcesz już więcej otrzymywać żadnych wiadomości marketingowych z wydawnictwa Nowa Era Sp. z o.o. wypisz się.
Wiadomość została wysłana przez wydawnictwo Nowa Era Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich 146D, wpisane do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 31950, NIP 527–13–74–376, wysokość kapitału zakładowego 627 900 zł. Powyższa wiadomość została przesłana w oparciu o zgodę wyrażoną w ankiecie przedmiotowej wydawnictwa, w trakcie rozmowy telefonicznej lub podczas rejestracji w serwisie www.nowaera.pl. Zgoda na otrzymywanie wiadomości może być odwołana poprzez rezygnację.