GMINNE

Aktualne wydarzenia

Nowa Era

Pobierz grafikę i zobacz co przygotowaliśmy dla Ciebie

Wydawnictwo Nowa Era serdecznie zaprasza na spotkanie online:
SUPER HEROES - przedstawiamy kurs
dla sześciolatków

04.06.2020 r., godz. 18:00

Potwierdź swoją obecność do dnia 03.06.2020 r.

ZAPISZ SIĘ TUTAJ Pobierz grafikę

Webinarium poprowadzą:

Edyta Pikulska
od kilkunastu lat lektor języka angielskiego. Prowadzę szkołę językową, tworzę materiały edukacyjne, od kilku lat związana z wydawnictwem Nowa Era współautorka nowej serii dla zerówek Super Heroes. Prywatnie miłośnik podróży, tych małych i dużych.

Ewa Kołakowska
od ponad 15 lat lektorka języka angielskiego, metodyk w szkole językowej, od kilku lat związana z wydawnictwem Nowa Era jako autorka materiałów edukacyjnych i współautorka nowej serii „Super Heroes” dla zerówek. Prywatnie - pasjonatka psów i gry na ukulele.

Opis webinarium:

Uchylamy rąbka tajemnicy: nowy kurs Super Heroes dla zerówek.

Kurs inny niż wszystkie, ale dlaczego?

Nauczycielu, nie jesteś sam - rozwiązania niezbędne dla nauczyciela XXI wieku.

Certyfikat uczestnictwa

Certyfikat potwierdzający Twój udział w szkoleniu do pobrania w trakcie trwania webinarium.
Do webinarium pozostało:

dynamiczna grafika

ZAPISZ SIĘ TUTAJ Pobierz grafikę

Pobierz grafikę

Pobierz grafikę
Centrum kontaktu
Facebook Youtube Twitter

Jeśli nie chcesz już więcej otrzymywać żadnych wiadomości marketingowych z wydawnictwa Nowa Era Sp. z o.o. wypisz się.
Wiadomość została wysłana przez wydawnictwo Nowa Era Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich 146D, wpisane do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 31950, NIP 527–13–74–376, wysokość kapitału zakładowego 627 900 zł. Powyższa wiadomość została przesłana w oparciu o zgodę wyrażoną w ankiecie przedmiotowej wydawnictwa, w trakcie rozmowy telefonicznej lub podczas rejestracji w serwisie www.nowaera.pl. Zgoda na otrzymywanie wiadomości może być odwołana poprzez rezygnację.