GMINNE

PRZEDSZKOLE W ŁASZCZOWIE

Raport dostępności        RODO          tel: (84) 66 11 530

Aktualne wydarzenia

Od 1 lipca do 31 lipca 2022r. przedszkole  będzie pełniło tzw. dyżur wakacyjny, bardzo proszę Państwa

o zgłaszanie do wychowawców grup chętne dzieci do wakacyjnego pobytu w placówce

(wnioski są do pobrania w hollu przedszkola lub sali nr 1).

W miesiącu sierpniu  mamy przerwę urlopową pracowników.

Informujemy, że od 01.08.2022r. do 31.08.2022r.  czynny będzie  oddział przedszkolny

przy Publicznej Szkole Podstawowej w Nabrożu Koloni.

Proszę o zgłaszanie chętnych dzieci do wakacyjnego pobytu w/w placówce

pod nr tel. – 84 6471381    lub  e-mail- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

……………………………, dnia ………………

Wniosek o przyjęcie dziecka do Gminnego Przedszkola w Łaszczowie

na dyżur wakacyjny od 1 lipca  2022r.   do 31 lipca2022r.

Rekrutacja dzieci na rok szkolny 2022/2023 została zakończona.

Lista dzieci przyjętych do Gminnego Przedszkola w Łaszczowie jest udostępniona do wglądu

na tablicy ogłoszeń w przedszkolu.

Radosnych Świąt Wielkanocnych

wypełnionych nadzieją budzącej się do życia

wiosny i wiary w sens życia.

Pogody w sercu i radości płynącej z faktu

Zmartwychwstania Pańskiego

oraz smacznego Święconego w gronie

najbliższych osób

składają dzieci i pracownicy przedszkola.

Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy wzięli udział w akcji pomocy uchodźcom z Ukrainy "Dzieci do Dzieci".
Dziękujemy za przyniesione produkty i artykuły spożywcze, higieniczne, kosmetyczne i szkolne.
Dary zostały przekazane na przejścia graniczne w Dołhobyczowie i Hrebennym oraz do tymczasowych noclegowni w Łaszczowie.
Akcji jeszcze nie kończymy. Nasz punkt zbiórki darów jest nadal czynny aż do odwołania.
Jeszcze raz pięknie dziękujemy.
Jolanta Chodurska
Dyrektor Przedszkola

Gminne Przedszkole w Łaszczowie włącza się do akcji pomocy dla uchodźców z Ukrainy:

W szczególności potrzebujemy:

- artykuły szkolne ( bloki, kartony, kolorowanki, kredki, flamastry, farby, nożyce itp.)

- artykuły higieniczne ( szczoteczki do zębów, pasty do zębów, chusteczki higieniczne, mydło w płynie, pampersy, chusteczki mokre dla dzieci, podpaski, płyny higieniczne, itp.)

- żywność dla dzieci: słodycze, mleko modyfikowane, kaszki błyskawiczne, musy,  itp.

Na chwilę obecną nie zbieramy odzieży.